Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe prowadzone w I semestrze roku szkolnego 2016/2017
Nazwisko Imię Rodzaj zajęć Termin zajęć
Demczuk Ewelina Zajęcia wychowania fizycznego z klasą 3c wtorek; 15.05 – 15.50
Dyla Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z matematyki środa 13.25 – 14.10; piątek 8.00 – 8.45; 13.25 – 14.10
Herok Mariola Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego czwartek; 14.15 – 15.00
Janiaczyk Jarosław Kółko historyczne piątek; 8.00 – 8.45
Kołek Adriana Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki zajęcia odbywają się według potrzeb
Koszyk Ewa Zajęcia z języka angielskiego w klasach 1e i 2e czwartek; 8.50 – 10.30
Kowalska Dorota Zajęcia z języka angielskiego w klasie 1d wtorek; 9.45 – 10.30
Kuźnik Aneta Realizacja innowacji Hałas niewidzialny wróg zajęcia odbywają się według potrzeb
Libera-Dziuba Justyna Zajęcia z samorządem szkolnym zajęcia odbywają się według potrzeb
Malinowska Katarzyna Zajęcia plastyczne poniedziałek; 15.05 – 15.50
Masny Łukasz Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego piątek 8.45 – 9.35
Mrozek Daniela Kółko dziennikarskie „Przerwa” piątek 13.25 – 15.00
Ochojski Marcin Kółko muzyczne wtorek; 14.15 – 15.00
Oślizło Edyta Przygotowanie do bierzmowania czwartek; 17.00 – 18.00
Pańszczyk Jarosław Zajęcia wychowania fizycznego z klasą 2c wtorek; 12.35 – 13.20
Pańszczyk Marzenna Zajęcia wyrównawcze z biologii i języka niemieckiego wtorek 15.05 -15.50
Postawka Henryk Zajęcia z języka angielskiego i lekcje muzealne zajęcia odbywają się według potrzeb
Przybysz Kornelia Edukacja regionalna w klasach 1a i 1c czwartek 12.35 -13.00; piątek 11.30 – 12.15
Skatuła Ewa Wolontariat szkolny według potrzeb i prowadzonych akcji
Szota Elżbieta Zajęcia wyrównawcze z chemii piątek; 14.15 – 15.00
Szpil Maria Zajęcia z języka angielskiego w klasie 3d czwartek; 12.35 – 13.20
Szymik Łukasz Zajęcia wychowania fizycznego z klasą 1c wtorek; 15.05 – 15.50
Trybuś Bogumiła Zajęcia z aktywem bibliotecznym zajęcia odbywają się według potrzeb
Wicenciak Anna Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek; 15.05 – 15.50
Widera Adrianna Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego czwartek; 13.25 – 15.00
Wojaczek Karina Zajęcia wyrównawcze z matematyki czwartek; 13.25 – 15.00
Zaniewicz Mirosław Zajęcia informatyczne poniedziałek; 14.15 – 15.00
Żyro Aleksandra Kółko geograficzne czwartek; 10.40 – 11.25
Zajęcia SKS w I semestrze roku szkolnego 2016/2017
Siatkówka dziewcząt poniedziałek; 15.00
Koszykówka chłopców wtorek; 15.00
Piłka nożna środa; 15.00
Siatkówka chłopców piątek; 14.15