Dopalaczom mówimy NIE!

We wtorek 03 października w Teatrze Ziemi Rybnickiej uczniowie klas drugich gimnazjalnych mogli zobaczyć spektakl „Dopalacze. Siedem stopni donikąd”.
Sztuka w wykonaniu Teatru „Kamienica” w bardzo dosadny sposób obala mity dotyczące dopalaczy, stawiając je w jednym rzędzie ze wszystkimi śmiercionośnymi używkami świata. Przedstawienie było częścią całego cyklu „WEŹ, NIE BIERZ” organizowanego przez  Fundację Piątka.
„Weź, nie bierz” to akcja mająca na celu podniesienie świadomości społecznej i wiedzy na temat skutków zażywania narkotyków, a szczególnie tzw. „dopalaczy” pośród mieszkańców powiatu rybnickiego, zwłaszcza rybnickiej młodzieży.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI – WYNIKI WYBORÓW

wybory_su_2015_2016-300x133

We wrześniu odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018.
Łącznie głosowało 290 uczniów i oddali oni 290 ważnych głosów.
Po dokładnym podliczeniu oddanych głosów wyłoniono skład nowego Samorządu Uczniowskiego: Przewodniczącą  została Wiktoria Czyżykowska z klasy III gf jej zastępcą został Arkadiusz Procek kl. III gb, a członkami SU zostali Natalia Chrószcz kl. 5b SP i Sebastian Knapek  kl. III gf.

Dziękuję wszystkim za głosowanie, a wygranym gratulujemy i życzymy zapału do pracy oraz mnóstwa ciekawych pomysłów!
Opiekun Samorządu: Justyna Libera-Dziuba